"Za svůj jógový život jsem navštívila řadu kurzů a lekcí a Danušky přístup je opravdu velice empatický, citlivý a podporující. Z hodin vždy odcházím jako nový člověk, plná energie a odhodlání. Nejvíc mě baví skvělá hudba a takové to speciální kouzlo okamžiku, které se doma na karimatce neuděje. Je vidět, že má Danka vše do detailu promyšlené a vždy přijde s něčím novým, zajímavým, co podpoří aktuální téma."
Martina
"Jógový seminář s Danae Příhodovou mi otevřel možnosti v mém životě, které už jsem ani netušila. Seminář je očistný a hluboký zážitek, jehož působení je dlouhodobé. Zvládla jsem víc než bych si kdy představila. Na první seminář jsem se dokonce trošku bála jít, co mě tam čeká, to mi teď přijde úsměvné 🙂. I když už nežiji v České republice, tak když zjistím, že bude seminář, bookuji letenky. Jsem vděčná, že jsem měla to štěstí a mohla přijít a najít sílu posunout svůj život správným směrem. 🕺❤️⭐
Eva Jelínková
"Od doby co chodím k Danae na jógu se mi změnil život jen k lepšímu. Zní to jak z reklamy na štěstí, ale je to tak. Díky hudbě na lekcích zvládám i těžké pozice a dává mi to odvahu zvládat těžké situace v životě."
Jana Kleinová
"Zážitek ze semináře Dany Příhodové je výjimečná, dokonale připravená akce, ze které vždy čerpám ještě dlouhou dobu po jejím skončení. Člověk zde odhodí starosti všedních dní, je citlivě veden na cestu sama k sobě a naladění se na své nitro. Přirozeně tak vyplyne, jakým směrem se chci dále ubírat, abych se cítila naplněná a můj život měl hlubší smysl. Z prožitého víkendu si odnáším zharmonizované tělo, klidnou mysl a spoustu energie a nápadů k realizaci. Pozitivní proměny v běžném životě na sebe nenechají dlouho čekat a já jedu na seminářové vlně, kterou posiluji technikami a cvičeními, které jsem načerpala. Je to jízda, kterou přeji zažít každému! Každá koruna i minuta vložená do semináře je skvělou investicí na vylepšení svého bytí a bohatě se vrátí zpět..."
Hana Kodrová
"Inspirující ranní lekce Bhagavaty dodají kuráž na plnění vlastních snů a nabijí energií na celý den! Originální hudba DJ-ky a vždy nová a harmonická kompozice jogové sestavy v sobě nezapře architekta. Aurarelax jóga je prožitkovým dynamickým a relaxačním stylem jógy. Doporučuji a těším se další lekci! 🙏🌞🧘‍♀️"
Lucie Forestová
Cvičení jógy může být jako cvičení na hudební nástroj a meditace zase jako ladění jeho strun. A pak lidé po setkání s vámi mohou zažívat totéž jako při poslechu krásné melodie.