Jóga s Danae v Černošickém lese

A je to tady! Po čtyřech letech jsem se rozhodla zopakovat lesní jógu na krásném místě v černošickém lese. Tentokrát jsem vybrala magické datum před slunovratem. Oficiálně budeme sice končit ve 20:00, ale kdo by chtěl se mnou prožít ještě bonusovou meditaci na západ Slunce, budu ráda, když zůstanete i půl hodinky déle. 

Sejdeme se 18:45 u památného dubu a buďte tam včas! 18:50 se totiž vyrazíme putovat na místo, které je sice kousíček, ale není úplně snadné ho najít. :)

Přihlášení nutné!!! Platba předem.

Prosím zde na odkazu: https://app.zenamu.com/joga-s-danae/workshops/368

VEČERNÍ AURARELAX JÓGA

Každé úterý večer můžete načerpat energii a inspiraci prožitkovou jógou za doprovodu hudby. Odehrává se v krásném sále na Vráži v Černošicích, kde je skvělá akustika a příjemná atmosféra

Můžete se přijít podívat a rozhodnout se, zda budete lekce platit jednorázově (250 Kč za lekci) a nebo si pořídíte permanentku, která Vám platí vždy celý trimestr (tu velmi doporučuji, lekce pak vychází cenově výhodněji a máte větší motivaci chodit pravidelně, což je v józe velmi důležité)

Kurzovné za celý trimestr můžete zaplatit zde (odečítají se již proběhlé lekce pokud nastoupíte do trimestru i trochu později):

PŘEDPLATNÉ NA VEČERNÍ AURARELAX JÓGU

Jednorázový vstup se platí na místě hotově.

Sál najdete v suterénu budovy na adrese Mokropeská 2027, Černošice. Vstup je mezi vchodem do kavárny Oliva a hračkářstvím Bambule.