VIDEO LEKCE FITNESS DUŠE NA LÉTO 2024

Lekce, ve které se střídají dynamické a uvolňující sekvence je navržena pro letošní léto k pravidelnému praktikování. Fitness Duše je kombinací tvrdé dřiny a jemné meditace.

Důležitou součástí lekce je hudba, která vede a drží v dynamických sekvencích. Tyto sekvence jsou vždy jen uvedeny mým hlasem a poté už sestavy plynou pouze v rytmu Vašeho nádechu a výdechu a současného rozpoložení. Střídání "dřiny" a uvolnění pomáhá lépe nechat v sobě jógové pozice doznít.

Odkaz na objednání: https://app.zenamu.com/joga-s-danae/workshops/406

Doporučení praxe: minimálně jednou týdně, nejlépe 3x týdně, samozřejmě i jednou za měsíc to bude super :), každá minuta se počítá!

Délka lekce: cca 29 minut

Zveřejnění lekce: 27.6. 2024

VEČERNÍ AURARELAX JÓGA

Každé úterý večer můžete načerpat energii a inspiraci prožitkovou jógou za doprovodu hudby. Odehrává se v krásném sále na Vráži v Černošicích, kde je skvělá akustika a příjemná atmosféra

Můžete se přijít podívat a rozhodnout se, zda budete lekce platit jednorázově (250 Kč za lekci) a nebo si pořídíte permanentku, která Vám platí vždy celý trimestr (tu velmi doporučuji, lekce pak vychází cenově výhodněji a máte větší motivaci chodit pravidelně, což je v józe velmi důležité)

Kurzovné za celý trimestr můžete zaplatit zde (odečítají se již proběhlé lekce pokud nastoupíte do trimestru i trochu později):

PŘEDPLATNÉ NA VEČERNÍ AURARELAX JÓGU

Jednorázový vstup se platí na místě hotově.

Sál najdete v suterénu budovy na adrese Mokropeská 2027, Černošice. Vstup je mezi vchodem do kavárny Oliva a hračkářstvím Bambule.