Aurarelax baby jóga je určena především pro maminky, které by se rády protáhly, uvolnily a strávily čas se svým miminkem v příjemném prostředí.  Zaměřuje se na posílení celého těla, především pánevního dna a páteře. Důležitou součástí jsou i relaxační techniky, které maminky uvolní tak, aby nabraly znovu sílu pro péči o své dítě. Díky vhodně zvolené hudbě a používání hudebních nástrojů využívá účinky muzikoterapie. Baby jóga podporuje také setkávání maminek, které je v období raného mateřství tak důležité. Cvičení je zaměřeno tedy převážně na maminky s tím, že dítě je do praktikování během lekce také zapojeno.

Těšíme se na Vás s nejlepším parťákem mého života, mojí dcerou Sárinkou! 

Lekce probíhají do 14.června 2023.

Od 6. září 2023 budu pokračovat v kurzech pro maminky s dětmi 6 - 18 měsíců. Zároveň budu otevírat nový kurz baby jógy pro maminky s dětmi 1,5 - 3 roky. Už teď se můžete přihlásit a já Vám budu držet místo. Kapacita je omezena, aby se zachovala komorní atmosféra v sále. Do 8. června je možno navštívit otevřené lekce a baby jógu si vyzkoušet. Prosím před první návštěvou se přihlaste zde níže a já Vám zavčas dám vědět, zda jsou ještě volná místa. Děkuji. 

CHCI SE SE SVÝM MIMINKEM PŘIDAT NA LEKCE BABY JÓGY

REFERENCE

Jsem vděčná, že tu vznikla baby jóga s Dančou, moc mi to v Černošicích chybělo. Každý týden se na to těším já, i malá Ida. Vždy si odpočinu, protáhnu se, popovidám s dalšími maminkami. Je to pro mě skvělé odreagování v běžných dnech a pro černošice je baby jóga dle mě velkým přínosem.”

Žaneta Krčilová, Černošice

"Chvíle strávené s mojí dcerou jsou ty nejvzácnější. Jsem moc ráda, že máme možnost spolu trávit čas při společném cvičení baby jogy, kterou vede Danae laskavým a srdečným přístupem. Věřím, že pro mojí dceru se stane joga pevným základem, díky kterému bude moci prohlubovat lásku k pohybu."

Bára Kozlová, Lety

"Lekce Aurarelax baby jógy pro maminky s dětmi jsou velice přínosné pro komunitu, jelikož nabízí možnost pro setkávání maminek, které se starají o kojence a batolata. Takovýchto aktivit je v okolí Černošic minimálně, většinou jsou pro větší děti. Lekce baby jógy nabízí bezpečné prostředí pro fyzický pohyb, kde se mohou i miminka socializovat."

Kristýna Burgetová, Černošice