Kurz ArTantra Větru a Vody 18.10. - 22.11. 2021 - očistná kúra pro Váš domov

Pomocí změn ve Vašem domově máte možnost nastartovat Váš život správným směrem!

Co nás čeká?

- Kontext místa

- Očistné rituály, terapie

- Harmonizace energie Čchi v prostředí Vašeho domova

- Pentagram pěti elementů

- Diagnostika baguí podle vchodových dveří

Cena kurzu: 2950,- Kč

V ceně kurzu je Feng shui deník s učebními materiály a osobním rozborem půdorysu Vašeho bytu, domu, nebo pokoje, který obdržíte poštou. Každé pondělí se ve 20:00 setkáme na programu Zoom, kde se dozvíte poselství a "úkoly" na následující týden a budete mít možnost zeptat se na cokoli Vás zajímá. Přihlášení na: artantravav@gmail.com

Kapacita kurzu je omezena!

Přihlášení do 8. 10. 2021

Podmínkou je zaplacení kurzu na účet 1235535143/0800 a odeslání půdorysu Vašeho pokoje, domu, bytu a doručovací adresy na email artantravav@gmail.com

REFERENCE

Srdečně děkuji za výtečný Kurz ArTantra Větru a Vody, který mi přinesl úplně nový pohled na můj domov. A to jsem si jako architektka myslela, že mám vše pod kontrolou:) Díky skvěle vedeným meditacím jsem se napojila na jednotlivé části našeho obydlí a ponořila se do nevídané hloubky vztahu k prostoru, který mě a mou rodinu nejčastěji obklopuje. Na tomto základě jsem domov mohla ladit tak, aby s námi plně souznil a "pracoval pro nás". Vše je krásně srozumitelně s láskou podané, těším se, že se ke kurzu budu nadále vracet!  (Hanka)
Bylo pro mě opravdu zajímavé, pracovat s prostorem, a potom pozorovat, jak se energie mění nejen v mém domově, ale i v mém těle a nitru. Líbil se mi krásně vypracovaný deník, přenádherná hudba a rituály. Vše mi dávalo velký smysl a zanechalo ve mně velmi hluboké, v srdci nezapomenutelné zážitky. Kurz je na vysoké úrovni, dělaný s obrovskou láskou v srdci. Obohatil mě o nové odhalení energií ve velkém těle!!! (Iva)
Co mi kurz ArTantra přinesl? Uvědomění si sebe sama ve svém životě, ve vztazích s blízkými i vzdálenějšími členy rodiny i s ostatními lidmi. Uvědomění si svých hodnot, priorit, své životní a duchovní cesty, svého prostoru, podstaty svého bytí na tomto světě v tomto čase i v časech minulých a i možných přání budoucí. Věřím, že díky drobným změnám (přesunům věcí, vyklizením prostor, opečováním koutečků, věnování pozornosti místečkům, které ji už velmi dlouho neměly), které jsem ve svém bytě udělala, ke mě začaly přicházet nové věci. Cítila jsem, že se otevřely nové cesty, po skončení kurzu jsem se začala setkávat s novými inspirativními milými lidmi a objevovaly se nové pracovní příležitosti a nové výzvy. Třídění v bytě mi pomáhalo utřiďovat myšlenky a pocity. S radostným projiskřeným hravým pocitem vzpomínám na meditaci v gua 7, s pokorou děkuji za duchovní ochranu při meditaci při gua 6 a děkuji za možnost studovat a prožívat tento úžasný kurz. (Ála)
Nádherný, načechrávající a praktický kurz. V péči Danae Bhagavaty jsem se cítila jako v oáze, v bezpečí a s důvěrou realizovala veškeré doporučené změny. Prostor mě učil přijímat plynutí života, počkat si na správný okamžik a být v souladu. Také jsem se otevřela finanční podpoře a přijmula to, že ne vždy musím tvrdě pracovat a stresovat se, jak zajistit potřeby mé rodiny. (Edita)

                                                                       

Tvorba talismanu ve Photoshopu

23.10. 2021 9:00 - 18:00

Základy Photoshopu netradiční formou

Celodenní kurz výuky základů grafického programu Photoshop, protkaný vedenou vizualizací a krátkými meditacemi. Díky nim bude Vaše mysl i tělo svěžejší a výuka Vás bude více bavit!

Pro koho je kurz určen

 

Kurz je určen pro každého, kdo rád rozvíjí své tvůrčí schopnosti.

PŘIHLÁŠENÍ NA WORKSHOP PHOTOSHOPU

Co se naučíte

 

- Orientovat se v pracovní ploše Photoshopu, pracovat s vrstvami a textem

- Upravovat fotografií – retušovat, ořezávat, transformovat

 

Jak kurz bude probíhat

Kurz bude probíhat formou osobní výuky od 9:00 – 18:00 s pauzou na oběd cca 1,5 hodiny

Kromě krátkých přestávek, bude kurz prokládán krátkými vedenými meditacemi. Díky nim osvěžíte svoje tělo a promyslíte svojí digitální kresbu.

 

Jako odměna je pro Vás připravena vedená relaxace za doprovodu příjemné hudby.

Co si z kurzu odnesete

- Vision board - 'Digitální koláž', který si sami vytvoříte v grafickém editoru, a který se Vám stane osobním talismanem pro Váš život.

- Dozvíte se, co je to Astrofocus® Art, jak se používá v interiéru a jak z Vision boardu vytvořit Astrofocus®.

-Tisk v ceně kurzu - Vision board si odnesete rovnou s sebou ve formě obrazu A4-A3, který si můžete pověsit na zeď

- Základní znalosti v profesionálním programu Photoshop

- Inspiraci pro ranní protažení i osvěžení mysli během pracovního dne

Co ke kurzu potřebujete

- Notebook s internetovým prohlížečem

- Vaše portrétová Fotografie ( “Face amulet” ) ze silného momentu vašeho života  (na USB disku nebo uloženou  na PC ), kde se sami sobě líbíte

 

- 12 Fotografií Vašich šťastných momentů, hezkých míst nebo  předmětů, mohou to být i fotografie Vašich blízkých (na USB disku nebo uloženou  na notebooku  PC )

 

Co Vám bude ke kurzu k dispozici

- Pracovní místo

- Know how grafického programu, který je identický k programu Photoshop, nemusí se instalovat k počítači, je legální a zdarma

- Databáze fotografií a obrázků v JPG formátu, které můžete zakomponovat do Vašeho Vision boardu

- Podložka na relaxaci

- Výtisk Vision boardu

 

Těší se na Vás lektorka

Danae 

 

Cena kurzu: 1500,- Kč, (studenti do 26 let 950,- Kč)